A0R56A HP 8GB DDR3 1333 MHz Server Ram

 

700,00 +KDV

 • Güvenli
 • Kaliteli
 • Garantili

A0R56A HP 8GB DDR3 1333 MHz Server Ram

 • Yeni.
 • 24 AY Garantili
 • 8GB
 • DDR3
 • 1333 MHz
 • 1.5V
 • ECC
 • RDIMM
 • A0R56A HP

 


A0R56A HP Server Ram
ile sunucunuzun sorunları giderir, sunucunuzun performansını artırır ve işinizi kesintisiz tamamlama olanağı sağlar.  Sunucunuzun verimliliğini arttırmak için tasarlanan bu bellek, veri merkezleri ve ötesindeki ağır iş yükleri için gelişmiş bant genişliği ve artırılmış güç sunar. Karmaşık görevleri yerine getirirken hızlı yanıt süresi sağlayan 1333 MHz‘e kadar hızda çalışır. RAM modülü 16GB kapasitesiyle görevlerini yerine getirir. Gelişmiş hata kontrol özellikleri, veri bütünlüğünü sağlamak ve yüksek stresli ortamlarda veri kaybı riskini azaltmak için RECC hata kontrolünü destekler. 1.5V DC voltajda çalışarak güç tasarrufu sağlar ve çevresel etkiyi azaltır.

 

A0R56A HP Server Ram eksikliği kötü hıza, sunucu kesintilerine ve hatta bir çok problemi de yanında getirir. Server’da RAM eksikliği varsa, Server Ram’in yetersiz kaldığı alanlarda sistem otomatik olarak ram eksikliğini gidermek için SAS Disk veya SSDnizden kullanmaya başlar. Böyle bir durumda sunucunuz potansiyel tam gücünü kullandırmaz, hızında düşüşe neden olacak ve siteniz veya uygulamanızda daha yavaş çalışmalar görülecektir.

 

Server Ram Kapasite Yükseltilmesi Gerektiren Durumlar;

 •     Web siteleri ve uygulamalar için yavaş yükleme süresi.
 •     Birden bire Server kendiliğinden yeniden başlatması.
 •     Kritik olmayan işlemlerin sonlandırılması.
 •     Sistem tarafından Takas Belleğin sık kullanımı.
Web siteniz ve uygulamanızdaki yavaş yükleneme sorununu ortadan kaldırın Sunucunuz bu sorunlardan herhangi birini yaşadığında, sunucu Ram’inizi eklemek veya yükseltmek için iyi bir zamandır.

 

Server Ram Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli ?

Sunucunuzun kapasitesini yükseltme işlemi daha çok ihtiyacınıza yönelik olmalıdır. Sunucunuzun ne amaçla ve nasıl bir yükte kullandığınız server ram kapasitesini belirlemede önemli faktör olmasıyla birlikte sistem gereksinimleri, büyüme projeksiyonu ve bütçe gibi kriterler doğru ram kapasitesi belirlemede yardımcı olur. En uygun server ram seçimi için en iyi uygulamaları öğrenin;

    Eş zamanlı kullanıcı sayısı: Uygulama veya web sitesiyle ne kadar çok kullanıcı etkileşime girerse, sunucunuzun o kadar fazla RAM’e ihtiyacı olacaktır.
    Kullanım amacı: Bir veritabanı, oyun, uygulama veya posta sunucusu olsun, tüm kullanım durumlarının farklı sunucu RAM ihtiyaçları vardır.
    İçerik: Genel olarak, statik içerik dinamik içerikten daha az RAM gerektirir, ancak önbelleğe alınabilir ve RAM tüketimini daha da azaltır.

 

HIZ VERİMLİLİK GÜVEN
Kullanıcılarınızın hedeflerine olabildiğinde hızlı ulaşması fazlasıyla önem taşır. Web sitenizin ve uygulamanızın hızını yükseltin, müşterilerinizi sizlere hızlı erişmelerini sağlayın. Yaşanacak olası bir engel, sorun veya karşılaşılacak bir hata, tüm sistemi sekteye uğratabilir ve bu durum çok daha maliyetli sonuçlanabilir. Kesinti, Kopma ve çökme gibi riskleri aşın. Bu konuda yaşanılacak kötü deneyim müşteri kaybetmeye sebep olacaktır. Güvenilirliğiniz ile müşterilerinizin vazgeçilmezi olun. Hızınız ve verimliliğiniz ile güvenirliğinizi hissettirin.

 

 

A0R56A HP Server Ram Garanti Koşulları ve İade Değişim Hakkı

Sunucu Ram’lerin de garanti süreleri 24 aydır. Garanti süresi başlangıç tarihi, fatura kesim tarihi olarak sayılmaktadır. 24 ay süresinde arızalanan Ram’ler garanti kapsamında firmamız tarafından yeni ürün ile birebir değişimi sağlanır.  Sunucu Ram’lerin de üretici kodları farklılık gösterebilir. Bu durum cihazı veya sisteminizi sorunsuz bir şekilde çalışmasına engel olmayarak %100 uyum garantisi verilmektedir.  Stoklarımızda bulunan ürünlerde 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.

 

Özellikler

 

Model   A0R56A HP
Kapasite   8GB
Frekans   1333MHZ
Voltaj   1.5V
Tip   DDR3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “A0R56A HP 8GB DDR3 1333 MHz Server Ram”

SKU: RS112-502 Category: Tag: