CSE-217HD-R1K28B Supermicro 8GB DDR3 ECC Server Ram

 

700,00 +KDV

  • Güvenli
  • Kaliteli
  • Garantili

CSE-217HD-R1K28B Supermicro 8GB DDR3 ECC Server Ram

 


CSE-217HD-R1K28B Supermicro Server Ram
ile sunucunuzun sorunları giderir, sunucunuzun performansını artırır ve işinizi kesintisiz tamamlama olanağı sağlar.  Sunucunuzun verimliliğini arttırmak için tasarlanan bu bellek, veri merkezleri ve ötesindeki ağır iş yükleri için gelişmiş bant genişliği ve artırılmış güç sunar. Tüm işlemlerinizi aynı anda yaparken hızlı yanıt süresi sağlayan 1600MHz‘e kadar hızda çalışır. CSE-217HD-R1K28B Supermicro RAM modülü 8GB kapasitesiyle görevlerini yerine getirir. Gelişmiş hata kontrol özellikleri, veri bütünlüğünü sağlamak ve yüksek stresli ortamlarda veri kaybı riskini azaltmak için RECC hata kontrolünü destekler. 1.35V DC voltajda çalışarak güç tasarrufunda bulunur ve çevresel etkiyi azaltır.

 

CSE-217HD-R1K28B Supermicro Server Ram kapasite yetersizliğinde işlem hızında düşüşe, görevlerin duraklatılması ve beklenmedik sorunları olası felaket senaryolarını yaşatabilir. Server’da RAM kapasite eksikliği varsa, Server Ram’in yetersiz kaldığı alanlarda sistem oluşan kapasite açığını kapatmak için doğrudan SAS Disk veya SSDnizden kullanmaya başlar. Oluşan bu durum sunucunuzun potansiyel tam gücünü kullandırmaz, Sunucuuzun hızı yavaşlar ve siteniz, uygulamanızda işlem hızı ağırlaşmaya başlayacaktır.

 

CSE-217HD-R1K28B Supermicro Server Ram Kapasite Yükseltilmesi Gerektiren Durumlar;

  •     Web siteleri ve uygulamalar için yavaş yükleme süresi.
  •     Birden bire Server kendiliğinden yeniden başlatması.
  •     Kritik olmayan işlemlerin sonlandırılması.
  •     Sistem tarafından Takas Belleğin sık kullanımı.
İşletmenizin sitemindeki geç yüklenme yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırın. Sunucunuz bu sorunlardan herhangi birini yaşadığında, sunucu Ram’inizi kapasitesini yüklemeniz faydalı olacaktır.

 

CSE-217HD-R1K28B Supermicro Server Ram Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli ?

CSE-217HD-R1K28B Supermicro Server Ram seçiminde öncelikle ihtiyacımınızın ne olduğunu tespit etmek gerekir. Sunucunuzun ne amaçla ve nasıl bir yükte kullandığınız Server Ram kapasitesini belirlemede önemli faktör olmasıyla birlikte sistem gereksinimleri, büyüme projeksiyonu ve bütçe gibi kriterler doğru ram kapasitesi belirlemede yardımcı olur. En uygun Server Ram seçimi için en iyi uygulamaları öğrenin;

    Eş zamanlı kullanıcı sayısı: Uygulama veya web sitesiyle ne kadar çok kullanıcı etkileşime girerse, sunucunuzun o kadar fazla RAM’e ihtiyacı olacaktır.
    Kullanım amacı: Bir veritabanı, oyun, uygulama veya posta sunucusu olsun, tüm kullanım durumlarının farklı sunucu RAM ihtiyaçları vardır.
    İçerik: Genel olarak, statik içerik dinamik içerikten daha az RAM gerektirir, ancak önbelleğe alınabilir ve RAM tüketimini daha da azaltır.

 

HIZ VERİMLİLİK GÜVEN
Kullanıcılarınızın hedeflerine olabildiğinde hızlı ulaşması fazlasıyla önem taşır. Web sitenizin ve uygulamanızın hızını yükseltin, müşterilerinizi sizlere hızlı erişmelerini sağlayın. Yaşanacak olası bir engel, sorun veya karşılaşılacak bir hata, tüm sistemi sekteye uğratabilir ve bu durum çok daha maliyetli sonuçlanabilir. Kesinti, Kopma ve çökme gibi riskleri aşın. Bu konuda yaşanılacak kötü deneyim müşteri kaybetmeye sebep olacaktır. Güvenilirliğiniz ile müşterilerinizin vazgeçilmezi olun. Hızınız ve verimliliğiniz ile güvenirliğinizi hissettirin.

 

CSE-217HD-R1K28B Supermicro Server Ram Garanti Koşulları ve İade Değişim Hakkı

Sunucu Ram’lerin de garanti süreleri 24 aydır. Garanti süresi başlangıç tarihi, fatura kesim tarihi olarak sayılmaktadır. 24 ay süresinde arızalanan Ram’ler garanti kapsamında firmamız tarafından yeni ürün ile birebir değişimi sağlanır.  Sunucu Ram’lerin de üretici kodları farklılık gösterebilir. Bu durum cihazı veya sisteminizi sorunsuz bir şekilde çalışmasına engel olmayarak %100 uyum garantisi verilmektedir.  Stoklarımızda bulunan ürünlerde 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.

Özellikler

 

Model   CSE-217HD-R1K28B Supermicro
Kapasite   8GB
Frekans   1600MHZ
Voltaj   1.35V
Tip   DDR3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CSE-217HD-R1K28B Supermicro 8GB DDR3 ECC Server Ram”

SKU: RS111-6421 Category: Tag: