HP ProLiant ML350e Gen8 960GB Server SATA SSD Disk

 

11.000,00 +KDV

  • Güvenli
  • Kaliteli
  • Garantili

HP ProLiant ML350e Gen8 960GB Server SATA SSD Disk

 

HP ProLiant ML350e Gen8 Server SATA SSD Disk Sunucu’larda kullanılmak üzere yüksek performanslı 7/24 çalışmaya uygun olarak tasarlanmıştır. 960GB depolama kapasitesine sahip 2.5″ boyutunda ve yüksek hızlı veri aktarımı sağlayan SATA arabirimini kullanır. HP ProLiant ML350e Gen8 Server SSD Hard Disk yüksek kapasiteli depolama ve hızlı veri erişimi gerektiren zorlu uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. HP ProLiant ML350e Gen8 Disk Server’da 6Gb/sn veri aktarım hızı sayesinde depolama sistemine yüksek performanslı veri aktarım hızları sağlayabileceği, verilere hızlı ve verimli bir şekilde erişmenizi sağlar.

 

HP ProLiant ML350e Gen8 Server SATA SSD Disk kapasite yetersizliğinde işlem hızında düşüşe, görevlerin duraklatılması ve beklenmedik sorunları olası felaket senaryolarını yaşatabilir. Server’da Disk kapasite eksikliği varsa, Server Disk’in yetersiz kaldığı alanlarda sistem işlem hızında yavaşlamalara donma ve hatta çökmeye sebep olabilir. Oluşan bu durum sunucunuzun potansiyel tam gücünü kullandırmaz, Sunucunuzun hızı yavaşlar ve siteniz, uygulamanızda işlem hızında ağırlaşmaya neden olur.

 

HP ProLiant ML350e Gen8 Server SSD Disk Kapasite Yükseltilmesi Gerektiren Durumlar;

  • Web siteleri ve uygulamalar için yavaş yükleme süresi.
  • Birden bire sunucunun  kendiliğinden yeniden başlatması.
  • Kritik olmayan işlemlerin sonlandırılması.
İşletmenizin sitedeki geç yüklenme yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırın. Sunucunuz bu sorunlardan herhangi birini yaşadığında, sunucu disk’inizin kapasitesini yükseltmeniz faydalı olacaktır.

 

HP ProLiant ML350e Gen8 Sunucu SSD Disk Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli ?

Sunucu SSD Disk seçiminde öncelikle ihtiyacımızın ne olduğunu tespit etmek gerekir. Sunucunuzun ne amaçla ve nasıl bir yükte kullandığınız Sunucu Disk kapasitesini belirlemede önemli faktör olmasıyla birlikte sistem gereksinimleri, büyüme projeksiyonu ve bütçe gibi kriterler doğru disk kapasitesi belirlemede yardımcı olur.

Performans VERİMLİLİK GÜVEN
Saniyede dönüş hızı ve veri aktarım hızı ile yüksek performanslı veri aktarım hızları sunar. Veri işleme, depolama ve analitik gibi hızlı güvenilir depolama işlemini eksiksiz tamamlar. 7/24 çalışabilir aşırı yüklere dayanıklılığı sayesinde kesinti çökme gibi riskleri azaltır ve yüksek performanslı gelişmiş veri koruma olanaklarıyla işinize kesintisiz verimlilik sunar. Gelişmiş Veri Koruma ve Uçtan Uca Veri Bütünlüğü gibi özelliklerle son derece güvenilirliğiyle veri kaybına karşı koyar verilerin güvenli ve emniyetli bir şekilde saklanmasını sağlar.

HP ProLiant ML350e Gen8 SSD Disk Garanti Koşulları ve İade Değişim Hakkı

Sunucu SSD Disk’lerin de garanti süreleri 24 aydır. Garanti süresi başlangıç tarihi, fatura kesim tarihi olarak sayılmaktadır. 24 ay süresinde arızalanan Disk’ler garanti kapsamında firmamız tarafından yeni ürün ile birebir değişimi sağlanır. Sunucu SSD Disk’lerin de üretici kodları farklılık gösterebilir. Bu durum cihazı veya sisteminizi sorunsuz bir şekilde çalışmasına engel olmayarak %100 uyum garantisi verilmektedir. Stoklarımızda bulunan ürünlerde 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz.

 

Özellikler

 

Model   HP ProLiant ML350e Gen8
Kapasite   960GB
Veri Hızı   6Gb/s
Boyut   2.5″
Tip   Server SATA SSD Disk

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HP ProLiant ML350e Gen8 960GB Server SATA SSD Disk”